Menu

Fotók

PTE ÁOK és GYTK TDK Konferencia - 3. nap

péntek, 28 február, 2020

Nagy sikerrel zárult karunk és a Gyógyszerésztudományi Kar Tudományos Diákköri Konferenciája február 28-án. Az idei megmérettetésre 151-en nyújtottak be előadást, a Dékáni Pályamunka versenyre pedig 50-en jelentkeztek. Bölcsföldi T. Barbara és Kremzner Noémi hatodéves orvostanhallgatók több elismerést is szereztek, mindketten évek óta folytatnak kutatómunkát.

Kapcsolódó tartalom: „Jó érzés ilyen eredmények birtokában elköszönni az egyetemi élettől”

Fotó: VERÉBI Dávid, PTE ÁOK Oktatástechnikai és Szolgáltatási Osztály

« vissza a galériákhoz