Egészségügyi szakmai díjak

2017. november 10, péntek

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere, és dr. Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyért felelős államtitkár Semmelweis Ignác-díjat, Batthyány-Strattmann László-díjakat és Miniszteri Elismerő Okleveleket adott át a Pesti Vigadóban.

Az egészségügy területén végzett magas színvonalú szakmai munkájáért Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült:

Dr. Kilár Ferenc, a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, Bioanalitikai Intézet egyetemi tanára,

Románné Csörnyei Orsolya, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Idegsebészeti Klinika ápolásszakmai igazgatóhelyettese,

Dr. Pethő Gábor, a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar egyetemi tanára.

Az egészségügy területén végzett példaértékű szakmai munkája elismeréseként Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült:

A Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet, Janus Pannonius Klinikai Tömb, Intenzív Osztály szakdolgozói közössége.

Szeretettel gratulálunk a kitüntetetteknek!

Forrás

csalad.hu