Díjnyertes poszter – 18th International Congress of Mucosal Immunology (Washington, USA)

2017. augusztus 14, hétfő

Dr. Kellermayer Zoltán (PhD, a PTE KK Immunológiai és Biotechnológiai Intézet rezidense) a 2017 július 19-22 között a Society for Mucosal Immunology (SMI) által megrendezett 18th International Congress of Mucosal Immunology (Washington DC, USA) alkalmából bemutatott Mouse Colonic Stromal Cells Induce a Protective ILC3 Phenotype in the Absence of NKX2-3 Transcription Factor című posztere a bírálók döntése alapján a Mucosal Immunology folyóirat által felajánlott poszter díjban részesült.

Társszerzők: Dora Vojkovics1, Bela Kajtar1, Gergely Berta1, Istvan Nagy2,3, Eva Boros2,3, Balazs Balint2,3, Angela Schippers4, Nobert Wagner4 and Peter Balogh1.

1University of Pecs, Hungary;

2Biological Research Centre of the Hungarian Academy of Sciences; Szeged, Hungary;

3SeqOmics Biotechnology Ltd, Morahalom, Hungary;

4RWTH Aachen University, Aachen, Germany