Indul a PTE „International Autumn” interkulturális fesztiválja

2020. szeptember 28, hétfő

Szeptember 28-án elstartol a Pécsi Tudományegyetem „International Autumn” nevű interkulturális fesztiválja.

A Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság hagyományos tavaszi programsorozata immár ősszel is színvonalas szórakozásra, az ismeretek bővítésére csábítja nemcsak az egyetem hallgatóit, hanem valamennyi érdeklődőt.

A COVID-járvány miatt már tavasszal a közösségi média felületére költözött programsorozat ezúttal is online lesz elérhető, a szervezők minden előadást és zenei programot – köztük a koncerteket is – előzetesen rögzítenek, így azokat felvételről lehet majd megtekinteni.

A november közepéig tartó fesztivál hétfőnként a Koreai Kulturális Központ minikoncertjeit, péntekenként pedig nagy koncerteket és zenés programokat kínál. A köztes napokon izgalmas előadások, kerekasztal beszélgetések és online kiállítás színesíti a programot. Az előadások angol felirattal is megjelennek.

A fesztivál oldala és további információ:

Forrás:

PTE