Run-up to Graduation 2020

2020. május 28, csütörtök

- avagy fussunk együtt 2020 km-t a diplomaosztóig

Az elmúlt hónapokban kialakult helyzet miatt karunk leendő diplomásainak olyan nem várt kihívásokkal kell szembenézniük, mint a gyakorlatok befejezése/pótlása, a vizsgák online teljesítése, az államvizsga (elnapolt) dátumaira való várakozás, nem is beszélve a diplomaosztó bizonytalan időpontjáról. Még ha a tömegrendezvények korlátozásai feloldásra is kerülnek a diplomaosztó várható időpontjáig, részt vehetnek-e majd az ünnepségen szüleik, barátaik és családtagjaik? Sok még a bizonytalanság, azonban sok európai egyetemmel ellentétben a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara szeretné a személytelen, online diplomaosztót elkerülni. Az idei végzősök megpróbáltatásai ösztönöztek bennünket arra, hogy egy egyedülálló kihívással álljunk elő, és a diplomaosztó időpontjáig közösen fussunk, kocogjunk, sétáljunk vagy túrázzunk 2020 kilométert.

Miért érdemes csatlakozni?

• hogy kezdeményezésünkkel támogatást nyújtsunk és megmutassuk az Alumniban rejlő erőt azok számára, akik ebben az évben csatlakoznak ehhez a körhöz
  • hogy felhívjuk a figyelmet az Alumni fontosságára
  • hogy megmutassuk, egy leendő diplomás ebben a rendkívüli élethelyzetben sincs egyedül, áll - jelen esetben fut - valaki mögötte 😊
  • hogy előmozdítsuk a fizikai és a szellemi jóllétet

Mit kell tennem?

• egy rövid regisztrációt követően https://run.europerun.eu/pote lépjen be az oldalra
  • a felső menüsoron, a ‘Résztvevő felvitele’ menüpont alatt rögzítse adatait
  • ‘Jelentkezés futamra’ (Válassza a: Covid-19 #alwaysremember-t, résztvevőt, adja meg a kívánt távot, állítsa be, hogy futva/túrázva teljesíti-e a távot, majd véglegesítés)
  • az első 25 befutó érmét karunk szponzorálja
  • a ‘Résztvevők kezelése’ menüpont alatt lehetőség van módosítani/lemondani a távot, beállítani a teljesítést, valamint letölteni a rajtszámot

Mivel a teljesített kilométerek bizonyítása nem kötelező a kihívás során, de mások számára motiválható lehet, nagyon hálásak lennénk, ha feltöltene egy képernyőképet a telefonjáról/okosórájáról/aktivitás mérőjéről a facebook oldalunkra: Medical School of Pécs Alumni @POTEAlumni. Lehetősége van fénykép vagy rövid motivációs videó feltöltésére is. Minden alkalommal, amikor feltölt egy fényképet PTE-s vagy kari pólóban, pulcsiban, bónuszt kaphat.

Ki adományozhat kilométereket?

Bárki, aki diplomával végzett az angol / német / magyar programokon, részképzésben vett részt, karunk jelenlegi hallgatója, egykori vagy jelenlegi dolgozója, vagy az Alumni céljának támogatója.

Csatlakozzon ehhez az egyedülálló kihíváshoz, ami a hazánkból indult első nemzetközi, virtuális esemény, az Európán belül teljesíthető Europe Run-sorozat része! Az esemény célja, hogy a kontinens 45 országában jelentsen alternatívát az elmúlt hónapokban kialakult helyzet miatt tömegesen elmaradt futóversenyek résztvevői számára. Érdekessége, hogy teljesen ingyenesen teljesíthető bárhol, bárki által, és valamennyi teljesítő számára egy ingyenes rajtszámot és oklevelet is biztosít. Fusson, kocogjon, gyalogoljon vagy túrázzon velünk 2020 kilométert, ezzel is kifejezve támogatását a 2020-as végzős évfolyam számára!

#runuptograduation2020 #potealumni #europerun #alwaysremember #poteinternationalalumni #pecsiorvosi #medshoolpecs #pteaokegsc #poteathome #yourlifeaok

Köszönjük, ha velünk tart!