MedPECS 2019 - Regisztrációs határidő október 4-ig meghosszabbítva

2019. szeptember 4, szerda

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata idén második alkalommal rendezi meg a Medical Conference for PhD Students and Experts of Clinical Sciences (MedPECS 2019) elnevezésű tudományos konferenciát.

A rendezvény alapvető célja, hogy lehetőséget biztosítson az orvos-, egészség- és gyógyszertudományok területén kutató doktoranduszok, valamint fiatal kutatók számára tudományos eredményeik prezentálására, ezen felül személyes és szakmai kapcsolatok, együttműködések kiépítésére. A kutatási eredmények bemutatására előadás vagy poszter formájában nyílik lehetőség angol nyelven.

A konferencia időpontja: 2019. november 9.

A konferencia helyszíne: Pécsi Tudományegyetem Szentágothai János Kutatóközpont

A konferencia weblapja: http://phdpecs.hu/rendezveny/medpecs19-/?l=hu

Amennyiben kérdése merülne fel a rendezvénnyel kapcsolatban, forduljon bizalommal a szervezőbizottság tagjaihoz az info.medpecs@pte.hu e-mail címen!

A mielőbbi találkozás reményében, üdvözlettel,

Pónusz Róbert s.k.

elnök